Listopad 2011

Opět po dlouhé době =D

24. listopadu 2011 v 16:24 My life
(Fajn , tak jsem se konečně rozhoupala a rozhodla sem něco hodit , jsem teprv u prvního slova a už nevím! Bože , jak tohle dopadne =D)

No prostě jednooduše =D (jinak to totiž asi nepude =D) ahoj všeci! Omlouvám se za neaktivitu , není to tím že nemam čas , právě že ho mám tak akorád, ale spíše tím že nápady nejsou! Ehm...Dneska vám napíšu jen toto , čekají na mě toziž "kámošky se kterými sem každý den" (těmi kámoškami myslím brambory, přesněji loupání brambor). Zítra jedeme na něco jako exkurzi do Škuknova na školu. Je to vpho , protože se neučíme , jen na 2 hodky a pak zbytek tříde jde ještě na jednu školu tkž nás tam zbyde 7 z myslím že 25. To se snad zmůžu na nějaký článek...Tak prozatím


P.S. Do tý písničky jsem se zamilovala je nádherná a ten klip taky =)


Inspirace od Annie =) (Live)

6. listopadu 2011 v 18:37 | Teýýk ღ |  My life
Takovýhle články většinou publikovala Annie. Já je měla opravdu ráda a tak taky takový přidám!

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Honoré De Balzac

Tumblr_ltdpu6kg8t1qghhxlo1_400_large

První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pomatuješ jeho číslo.
Emile Zola

Reflection_by_apidae12_large_large

V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.
Marcel Pagnol
136571219_fn8somta_c_large

Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.
Elbert Hubbard

Tumblr_lc1a26ojxd1qcbx4yo1_500_large_large

Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat.
Sigmunt Freud

Tumblr_lu90y1yj0d1r63v8to1_500_large

Každý den je jen jednou za život.
Neznámí Autor (takže si to můžu přivlastnit =D)
Tumblr_lron4dkrdu1qi23vmo1_500_large

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Seneca
Tumblr_lu2hkaepxh1qkou6ro1_500_large

Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede
Arthrur Charles ClarkeMá oblíbená knížka č. 1

6. listopadu 2011 v 12:59 | Teýýk ღ |  Other
Edit: Ještě než začnu psát o mí nejoblíbenější knížce , chci vám moc poděkovat za komentáře a návšťěvnost. Když sem asi před pěti minutkama otervřela můj blog , viděla tu krásnou návštěvnost...Ani jsem tomu nevěřila =) . Jste zlatí =***.Teďka už článeček...

Moje nej knížka (mno je jich více , chystám se psát o všech...) je Pád (Fallen) určo ji znáš. Ale kdyby ne , samozdřejmně doporučuju. Je to kapku podobný Stmívání. Teď o čem knížka je : Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé - v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného - a dává to jasně najevo -, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

To by mohlo stačit =) (je to opsané z knížky , pač jsem líná to vymýšlet sama =DDD ). Ještě chci napsat že knížka má pokračování : Muka. Obě dvě seženeš na bux.cz .


Hi everyone !

5. listopadu 2011 v 13:44 | Teýýk ღ
Ahoj všeci! =)

Jsem ráda že jste zavýtali na můj novej blogísek =). Ano rozhodla sem se opět (asi po půl roce) založit si blog o tom co mě baví =). Jasně píšu že jsem tu opět ale nenapíšu kdo jsem =DDD. OK, napravím to. Jsem majitelka blogů terk-a-a-a.blog.cz , elegant-elle.blog.cz a xoxo-tereza.blog.cz (první dva jsou smazaný , třetí je "funkční" můžeš si tam cokoliv okopčit). Asi budu opět dělat i grafiku. Ještě nevím jestli na tento blog nebo na xoxo-tereza.blog.cz . To si ještě rozmyslím =DDD. Takže se zatím mějte a čekejte nábor nějakých affs ( jestli máš zájem napiš mi do komentíků kamkoliv , ale nejlepší bude psát k aktualnímu článku , jinak si tě nejspíše nevšimnu =) ).

To bylo k úvodu, první "normální" článeček čekejte už dneska večer nebo spíš zítra. Mám ttž težkej úkol : vymyslet o čem psát aby vás to bavilo. Tkž zatím!